آشنایی با دوش واژینال + مزایا و معایب آن

آشنایی با دوش واژینال + مزایا و معایب آن, دانلود رایگان سریال جدید با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی حجم پایین به روز, سایت دانلود سریال ایرانی

آشنایی با دوش واژینال + مزایا و معایب آن

دو شنبه 22 مهر 1398
13:12
فیلمباز

بوی بد واژن یکی از اتفاقات آزار دهنده ای است که بسیاری از خانم ها قادر به تحمل آن نیستند و برای فرار از آن به سراغ دوش واژینال می روند.

کلمه “دوش” فرانسوی است و برای “شستن” یا “خیس خوردن” به کار می رود. دوش واژینال یک وسیله ای است برای شستشوی واژن که درون آن از ترکیب آب و سرکه استفاده می شود. . این دوش های واژینال حاوی مواد ضدعفونی کننده و خوشبو کننده نیز هستند. محلول تهیه شده را با استفاده از لوله دوش می توان به سمت واژن وارد کرد .معمولاً هدف این کار برای از بین بردن بوی نامطبوع واژن شستن ترشحات قاعدگی پس از پریود و جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی و جلوگیری از بارداری پس از آمیزش جنسی انجام می‌شود. هرچند که این روش جهت پیشگیری از بارداری مؤثر نیست.

بهترین و در دسترس ترین روش برای خرید دوش واژینال مراجعه به نزدیک ترین داروخانه هست. اما شما می توانید با مراجعه به سایت های فروش اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی نیز این محصول را خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.

علاوه بر این استفاده از دوش واژینال سرکه سیب، جوش شیرین، آب نمک و آویشن نیز تاثیر خیلی خوبی در پاکسازی واژن داشته و کمک میکنند تا محیط واژن از باکتری ها، قارچ ها و عوامل ایجاد کننده عفونت و حساسیت پاکسازی شوند.

اگرچه استفاده از دوش واژینال فواید و مزایایی داره اما به دنبال استفاده از این روش ممکن هست با مشکلاتی نیز مواجه شوید. برخی از زنان می گویند دوش واژینال باعث می شود آنها احساس پاکیزگی بیشتری کنند اما در مجموع، خطرات دوش واژینال خیلی بیشتر از مزایای آن است.

توضیحات کامل در رابطه با روش های خانگی برای شست و شوی واژن و همچنین مزایا و معایب استفاده از دوش واژینال رو در این مطلب از زیبامون دات کام بخوانید و اطلاعات مفیدی در این رابطه کسب کنید.